Na vlně hojnosti

Bohatství je stav mysli.

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, jak úzce souvisí hojnost se sebehodnotou? Dovolili jste si přezkoumat základy, na kterých stojí vaše přesvědčení o financích, dostatku či nedostatku?

Na co zaměříme svou pozornost, to posilujeme a zároveň přitahujeme do života. Nakolik jste v souladu s představou, že žijete v hojnosti? Dovolujete si uvažovat tak, jako by už byla vaší každodenní zkušeností? A jak vaše hojnost vlastně vypadá? Jak chutná, čím voní, co přináší do života právě vám? Sama vím, jak je těžké ze dne na den opustit silně zakořeněné, často automaticky přebrané vnitřní nastavení, výchovou upevněné, nepodrobené přezkoumání. Začněte proto myšlenkou na to, co VY vnímáte jako hojnost a odpoutejte se od všeho ve vašich životech, co je pravým opakem hojnosti. Vizualizujte do nejmenších detailů. A na podporu toku hojnosti si můžete povolat unikátní sadu programovaných kreseb a afirmací. Sedmidílná sada “Magnety” hojnosti byla s láskou vytvořena, aby nám každý den připomínala naše záměry a podpořila jejich uskutečňování.

Co v sadě hojnosti najdete? Tři reprodukce A6 posílí vaše ladění se na hojnost, ať už si za slůvko hojnost dosadíte cokoliv.  Můžete je rovněž použít jako posly hojnosti a šířit je dál coby pohlednici, blahopřání, putovní dárek. Tři kartičky kapesního formátu s afirmacemi jsou navržené tak, aby se vešly do vaší peněženky, diáře či kabelky a byly neustále s vámi. Připomenou vám, jak je důležité zaujmout k penězům přátelský vztah, aby vůbec mohly do vašeho života přicházet ve větší míře než doposud. Sadu korunuje energetický zářič – programovaný obrázek stromu hojnosti ve formátu A5. Dopřejte mu čestné místo ve svém domě nebo na pracovním stole, tak aby pracoval pro vás. Strom s korunou ze samých penízků mi dal pocítit sílu svého vyzařování už ve chvíli, kdy jsem ho poprvé zaznamenávala na papír. Dynamikou tahů a pozitivními vibracemi, které mě rozechvívaly během tvorby, vám bude tlumočit volání hojnosti, kdykoliv se na něj podíváte.

Průvodní dopis k sadě obsahuje jen malý výčet použití a inspirací pro vás. Věřím, že najdete mnoho rozmanitých způsobů, jak si se sadou “hrát” a přitahovat hojnost…

Sadu pro vás zkompletovali lidé z chráněné dílny Ponap a po objednání k vám doputuje v papírové obálce se symbolickou přelepkou nekonečna ochráněná ještě vnější bublinkovou obálkou.

Kdo stojí za tímto nápadem? Sada “magnety” hojnosti je dlouho piplaným děťátkem – výsledkem první krásné spolupráce dvou žen: Lindy Berger (www.lindaberger.cz) – koučky hojnosti, která učí lidi rozpoznat a odstranit bloky, které nám brání na cestě k hojnosti a průvodkyně intuitivní tvorbou a lektorky kreslení pro děti i dospělé Hany Šišperové.

Co v sadě nenajdete? Magnetky v pravém slova smyslu uvnitř obálky opravdu nejsou. Jde o symboliku přitahování. Navíc nikde není psáno, že si obrázky na nástěnku nemůžete připnout právě pomocí magnetů.

Myslete velkoryse! Plyňte na vlně hojnosti a pamatujte i na to, že hojnost, vděčnost a štědrost jsou sestry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *