Pryč s dorty a chlebíčky. Změňte zaběhnuté zvyklosti. Zažijte oslavy tvořivosti na míru.

Oslava narozenin formou tvořivé dílny? Překvapení pro přátele? Zážitkový workshop jako odměna pro zaměstnance? Praxe v zahraničí už běžná. Chcete vyměnit tuctovou oslavu za pár intenzivně prožitých hodin a nově získanou zkušenost? Pak zpozorněte! Rozšiřuji nabídku o “oslavy tvořivosti”.

Jste fanoušky handletteringu? Pak volte kaligrafický workshop. Patříte mezi ctitele dopisovatelských tradic ergo krásného psaní? Sáhněte po lekci Scriptu. Vyžíváte se v čmárání na každý volný kus papíru a neslyšeli jste o sketchnotingu? Naučím vás technice kreslených poznámek, kterou zúročíte při učení nebo při vedení plánovacího diáře. Společně vytvoříme myšlenkové mapy i visionboardy technikou koláže. V nabídce najdete lekce i pro konzervativnější partu: například umění papírových skládaček origami a kusudami, ruční výroba razítek nebo setkání zaměřené na sebepoznávání a relaxační kreslení. Zaujala vás možnost netradičního zážitku pro děti i dospělé oslavence? Napište mi svou představu na:info@jakzitbarevneji.cz

Přehled tematických lekcí Jak žít barevněji:

Sebepoznávací kreslení

Intuitivní pastelkování Barva duše (úvod do automatické kresby)

Relax s omalovánkami (vhodné i pro děti)

Výtvarná a čtecí dílna, básničkohraní (vhodné pro děti)

Lekce s paní Láryfáry (výtvarná a čtecí dílna pro děti)

Ilustrátorská dílna pro děti (leporelo k dotvoření)

Linorytová dílna (pro dospělé i pro děti od 12 let)

Kaligrafický workshop I, II, III stupně

Kouzlení slovem a písmem

Sketchnoting (jak tvořit kreslené poznámky, hodí se pro studenty i kreativní profese)

Půldenní plenér (sezónní záležitost květen až září)

Naplánujte akci s dostatečným předstihem. Pozvěte své hosty na nečekaný „zákusek“. Namísto dortů a chlebíčků se naučíte něco nového. Změňte zaběhnuté zvyklosti. Rezervujte si termín tvořivé dílny Jak žít barevněji. Postarám se o pomůcky i personalizované drobné dárky pro účastníky v ceně. Co je potřeba z vaší strany? Dostavit se v pohodlném (i starším oblečení) v případě dílen, kde hrozí ušpinění. Chuť tvořit. Dohodnutá akce může proběhnout na vámi zvoleném místě nebo v komunitním centru KoCKy Kyjov. U plenéru jde o kreslení v exteriéru. Cena se stanovuje na základě počtu účastníků a náročnosti na pomůcky a lektorování.

Nakolik ovládnete nové hobby už bude záležet na vaší píli a drilu. Z netradiční „oslavy“ si odnesete minimálně zkušenosti a zážitky ze společného tvoření a finální dílko – završení cca tříhodinového workshopu.

/Nástroje nám prosím neodnášejte. Slouží i dalším návštěvníkům tvořivých dílen./

Oslavy tvořivosti jsou vhodné pro menší skupinu osob (max. 8), aby byla zajištěna individuální práce s jednotlivými účastníky.

 

Jak se pozná, že žiješ? Když máš chuť učit se nové věci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *