synchronicita

Synchronicita

Čísla nás fascinují svými vibracemi. Počítáme si s oblibou svá životní a osudová čísla, poznáváme se skrze mřížku, věříme numerologickým výpočtům. Dnešní datum je proto úlovkem, který si zaslouží zvýšenou pozornost. Kód  11:11 je totiž fenoménem synchronního vnímání světa prostřednictvím symbolů (v tomto případě čísel).
Jedničku chápeme jako první skutečné číslo. Je to zažehnutá jiskra  života. Ztělesňuje mužský  princip. Božskou podstatu. Hojnost. Naplnění. Dokonalost. Symbol jednoty i individuality  současně. Z nebeských těles k ní náleží Slunce. V jedenáctce jsou ukrytá už  slunce dvě. Dnešní den k nám proudí dvojnásobná dávka – jde o vyšší oktávu. Jedenáctka na dresu,  jedenáctka v domovním čísle, jedenáctý  den v měsíci v datu narození… jde o kategorii pro silné  jedince,  protože ne každý takovou porci energie unese.

Upřeli jste svůj zrak na displej právě ve chvíli, kdy čas ukazoval 11:11? Zřejmě jste právě vzlétli nad pomyslnou hranici běžného vnímání. Pocítili jste nějakou inspiraci? Uchopili nosnou myšlenku novým způsobem? Pokud máte sen,  máte  i potenciál  k jeho uskutečnění. Stáváte se záměrnými tvůrci  své reality. Jak hezky pojmenoval na blogu Kamil Novotný, zde končí levohemisférový svět  a otevírá se brána do epochy pravé hemisféry. Odemkli jste své  podvědomí a je nasnadě, ze se podobné zážitky budou opakovat. Cvičte svou intuici. Pokud zaznamenáte během  jednoho dne opakovaný  výskyt  téhož  kódu – blahopřeji – synchronicita si vás našla. Okusili jste “paranormálni” jev.

Chcete dál prohlubovat používání pravé hemisféry? Zvu vás na Pastelkování pro dospělé,  které vám  napoví,  nakolik  nyní komunikujete se svým podvědomím. Těším se na rozlet vaší tvůrčí síly, ať  už je váš sen jakýkoliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *