terapie kreslením

Terapie kreslením

Osvobozující pocit zažijete, když se sami dáte do kreslení. Postupně dochází k uvolnění bloků a vyjádření hluboko zasunutých emocí. Samotný proces je léčivý, díky moci podvědomí. Takovou kresbu nesvazují žádná výtvarná kritéria. Vy kreslíte, já pomáhám „číst“ poselství barev a obrázků a podporuji Vás na cestě k sobě samým. I nejniternější bouře, která ve Vás probíhá se dostane na povrch. I ty nejpodivnější „čmáranice“ mohou odstartovat novou etapu Vašeho spokojeného prožívání.

Pro ještě intenzivnější prožitek z pastelkování využívám další pomocníky, a to meditace při mluveném slově či hudbě a příjemné vůně, které pracují s naší náladou.

Kreslení Vás pomůže zotavit po těžké nemoci, podpoří vás v těžké životní situaci. Barvy hojí rány na těle i na duši. Posílí Vaši ztracenou sebedůvěru po sérii nevydařených vztahů. Okamžiky s pastelkami se stanou vaší vyhledávanou „terapií“, jakmile pocítíte jejich kouzlo. Přejete si zažít znovu a znovu pocity krásy, něhy, štěstí a dotek harmonizující energie – léčivý transformující proces.

Vybrat si můžete ze dvou variant pastelkování.

  • individuální přístup
  • společné sdílení zážitků i pokroků v úzkém kruhu zájemců

 

Sjednejte si schůzku na tel: +420 777 757 790 nebo na e-mailu: info@jakzitbarevneji.cz.