Kdo jsem

Průvodkyně intuitivní tvorbou a světem barev.  Překladatelka kresby do poselství naděje, pochopení a uzdravení. Grafička, textařka, autorka.

Nejrůznějšími cestami přimíchám barvy do vašich dnů. Poradím vám například s výběrem barev pro podnikání i domov. Pozvu vás do své virtuální školy barev nebo na živé Povídání o barvách. Promluvím si s vámi o chybějících „barvách“ (kvalitách) vašeho prožívání při osobní konzultaci.

Vaše pastelková podpora

Jsem průvodkyní tajuplným světem automatické kresby. V kurzech kreslení a na Pastelkování předávám nadšení pro tvorbu dětem i dospělým a jsem nejradši, když je společný proces dává dohromady, posiluje důvěru a sebevyjádření. Tvořím obrázky pro radost i programované obrázky k sebeléčení.

Jak to všechno začalo

Snad u prvního malování kouskem cihly na chodník. U prvních pokreslených stránek v sešitech… touhu kreslit jsem rozvíjela na střední škole uměleckých řemesel v Brně.

Nová přátelství, pomaturitní studium na zdravotní škole i životní okolnosti mi umožnily rozšířit obzory i o praktickou cestu péče o nemocné. Samostudium arteterapie a psychologie u mě vlastně nikdy neskončilo. Zájem o psychologii mne dovedl také k absolvování kurzu EFT (techniky emoční svobody) u paní Libuše Pánkové.

V listopadu 2014 jsem úspěšně absolvovala kurz Psychografické kresby a od tohoto data jsem s pastelkami v každodenním spojení. Automatická kresba skvěle propojuje mé zájmy o celostní pohled na člověka, zdraví jeho těla i duše a barevné prožívání přítomnosti. Při osobních konzultacích úročím poznatky získané automatickou kresbou spolu s numerologií, grafologií, enneagramem a rozhovorem s klientem, což umožňuje nevšední záběr mého poradenství.

Užitou grafiku a lásku k psaní jsem na více než patnáct let propůjčila reklamním a marketingovým účelům. Skládám slova s lehkostí. Píšu básničky, slogany, články. Kreslím ilustrace. Píšu pro vás texty, které mají váhu. Takové, které z čtenářů vašich stránek udělají i pravidelné zákazníky. Umím to hezky česky. A proto poskytuji

textařskou první pomoc online