kurzy kreslení a sebepoznání skrze barvy

Zažijte energii barev

Milé přítelkyně barev,
chcete v sobě probudit tvořivost? Zajímá vás, jakou vypovídající hodnotu má vaše intuitivní kresba? Rozhodly jste se na jaře pracovat nejen na svých tělech, ale i na tématech přijetí své hodnoty, otevírání srdce a zbavování strachu? Barvy budou vašimi průvodci. Pomohou vám řešit problematické vztahy, projasní vaši mysl a troufám si říct, že vás budou svými vibracemi léčit všude tam, kde to potřebujete.

Důvěřujte své intuici a přijďte zažít barevné pohlazení.

S radostí vám oznamuji, že otevírám novou kapitolu svého záměrného tvoření, kde barvy budou zářit v každém okamžiku, v každé aktivitě, v tvorbě pro děti, v přednáškách i kurzech pro dospělé, zkrátka budou prostoupené ve všem.

Přijďte “zažít” jejich energii na mé kurzy:

Nově se můžete hlásit na klasické Kurzy kreslení pro dospělé, na kterých spolehlivě vyčistíte hlavu od každodenních starostí. Zapojíte pravou hemisféru, oprášíte své kreslířské dovednosti a věřím, že pocítíte radost z tvorby. Na programu jsou výzvy typu: studie, zátiší, portrét, krajina, abstraktní a relaxační kresba, výroba razítka technikou linoryt. Kurz je rozvržen do dvanácti lekcí v rozsahu 90 minut. Vybírat můžete z kurzů v dopoledních nebo podvečerních hodinách.

Rezonuje s vámi více Kurz sebepoznání skrze barvy? Zde se během dvanácti setkání, na kterých budete kreslit pastelkami, dozvíte, jak jednotlivé barvy působí, jak snadno odemykají naše třinácté komnaty a vylaďují naše prožívání. Dozvíte se, kterými barvami se obklopit, když  chcete posílit konkrétní vlastnosti a dovednosti a poradím vám, jak se dá barvami “podomácku” léčit a harmonizovat tělo i duši.

Věnuji se rovněž Konzultacím, kde vám prostřednictvím automatické kresby otestuji vaši vitalitu, zaznamenám “aurogram” – momentální otisk vaší osobnosti nebo vás naučím pracovat s programovanými obrázky.
Hloubkovým testováním na požádání zjistím, jak jste na tom se zdravím a doporučím metody sebeuzdravování.
Konzultace (osobní  i mailové) mohu dle zájmu doplnit numerologickým a grafologickým rozborem.

Štěstí nosíme v sobě, tak ho pojďme společně najít.

Jste dlouhodobě ve stresu? Překáží vám něco v naplňování vašeho životního poslání? Nežijete vědomě? Nenasloucháte svým pocitům. Nevěnujete rovnocennou péči svému tělu, duchu i své duši?

Změňte to! Vyhraďte si čas, který věnujete  naplno sobě. Přidejte se na společnou barevnou pouť, která vás dovede zpět k zářící, milující a svobodné bytosti – k vám samotným.

 

informace o cenách naleznete v ceníku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *